^Zpět nahoru

120713_resize.jpg

Anketa

Myslíte si, že od nás máte dostatečné množství informací o práci a činnostech dětí v mateřské škole?

EVROPSKÁ UNIE

ROZPOČET 2017

Počítadlo přístupů

MŠ Křenkova

Mateřská škola Křenkova sídlí v budově bývalých jeslí, kam byla přestěhovaná v období letních prázdnin, roku 1992. Provoz zde začal od 1. září tohoto roku. Budova je jednopatrová, postavena v klidné části města a patří k ní velká zahrada, která je rozdělena na dvě části. Zahrada je vybavena průlezkami, houpačkami, pískovišti a skluzavkami. Výborně slouží k relaxaci, hrám a různým činnostem dětí.

Škola je čtyřtřídní, má vlastní kuchyň, kotelnu na plynové topení, prádelnu. Každá třída má svoji hernu, kde její část slouží k odpočinku – rozkládání lehátek. Třídy jsou situovány ve třech odděleních budovy a jejich součástí jsou kuchyňky na vydávání jídla, šatny, umývárny a sociální zařízení. Ve dvou odděleních jsou třídy prostorné, třetí oddělení se skládá ze dvou menších tříd a je zde umístěn nižší počet dětí. Pro všechna oddělení je v budově přístupná, poměrně dobře vybavená tělocvična.

Copyright © 2013. Mateřská školka J.A.Komenského Rights Reserved.