^Zpět nahoru

121007_resize.jpg

Anketa

Myslíte si, že od nás máte dostatečné množství informací o práci a činnostech dětí v mateřské škole?

EVROPSKÁ UNIE

ROZPOČET 2017

Počítadlo přístupů

MŠ Na Podměstí

Mateřská škola Na Podměstí je škola s 35letou tradicí. Za dobu svého působení prodělala řadu změn. Byla vybudována jako účelové zařízení a otevřena 7. listopadu 1977. Areál školy je postaven pod náměstím v klidné části. Patří k ní pěkná velká zahrada, která je také dobře vybavena průlezkami, houpačkami, pískovišti a skluzavkami. Škola se skládá ze dvou budov, které na sebe navazují – provozní budova a předškolní zařízení. Budova pro předškolní zařízení je jednopatrová ve stylu pavilónových oddělení, kde se k jednotlivým oddělením přichází otevřenými terasami.

Škola je čtyřtřídní. Každý pavilón má svoji třídu, hernu, kde její část slouží k odpočinku – rozkládání lehátek. Dále v každém pavilónu jsou kuchyňky na vydávání jídla, šatny, umývárny a sociální zařízení.

V provozní budově je umístěna kancelář, kuchyň, šatna, plynová kotelna, sklady a letní umývárna se sociálním zařízením.

Copyright © 2013. Mateřská školka J.A.Komenského Rights Reserved.